niedziela, 10 stycznia 2010

New Year

Święta przepełzły, ferie minęły, sylwester spokojny i cichy (w domu), a już jutro powrót po okresie dwutygodniowego odpoczynku na uniwerek. Z jednej strony radocha, z drugiej - koniec laby
Zaoczna szkoła skończyła się dzisiaj i teraz przede mną wspaniała wizja wolnych weekendów . Jeszcze tylko teoretyczny egzamin 19.01 i praktyczny 22.01.

Przed końcem roku zdążyłam skończyć ostatnią myszę i opuściłam szeregi RR-owiczek Mlodetskiej.


Kot na ukończeniu, a staram się go szybko wydziubać bo teraz przed sesją będę miała pewnie nawał nauki.

Choinki SAL-owej niestety nie skończyłam, ale na szczęście udało mi się wydziubać moje białe natchnienie na błękitnej kanwie.

Mróz szczypie w policzki, a kot rano coraz głębiej wpycha mi się pod koc. Potem rozgrzana łapka i kinol wyglądają spod kocyka pańci i węszą kiedy pójdę do kuchni .





Czasami zdarza mi się podziwiać prace scrapowiczek. Mam nadzieję, że przyda się Wam stronka, którą znalazłam. Są to darmowe czcionki. A uwierzcie mi można tam znaleźć perełki do wydrukowania. Oto niektóre przykłady:







Mam nadzieję, że komuś się to może przydać.

Aby zainstalować czcionkę należy:
1. Ze strony www.dafont.com wybraną czcionkę zapisać na dysku za pomocą przycisku Download.




2. Rozpakować ściągniętą czcionkę i plik zawierający ją wkleić do:

Start --> Panel sterowania --> Czcionki




3. Przy wklejeniu czcionki pojawi się okno postępu. Po za kończeniu procesu nasza czcionka będzie dostępna we wszystkich programach używających czcionek na naszym komputerze.



Polecam szczególnie dział czcionek DECORATIVE.

Buziole