niedziela, 10 stycznia 2010

New Year

Święta przepełzły, ferie minęły, sylwester spokojny i cichy (w domu), a już jutro powrót po okresie dwutygodniowego odpoczynku na uniwerek. Z jednej strony radocha, z drugiej - koniec laby
Zaoczna szkoła skończyła się dzisiaj i teraz przede mną wspaniała wizja wolnych weekendów . Jeszcze tylko teoretyczny egzamin 19.01 i praktyczny 22.01.

Przed końcem roku zdążyłam skończyć ostatnią myszę i opuściłam szeregi RR-owiczek Mlodetskiej.


Kot na ukończeniu, a staram się go szybko wydziubać bo teraz przed sesją będę miała pewnie nawał nauki.

Choinki SAL-owej niestety nie skończyłam, ale na szczęście udało mi się wydziubać moje białe natchnienie na błękitnej kanwie.

Mróz szczypie w policzki, a kot rano coraz głębiej wpycha mi się pod koc. Potem rozgrzana łapka i kinol wyglądają spod kocyka pańci i węszą kiedy pójdę do kuchni .

Czasami zdarza mi się podziwiać prace scrapowiczek. Mam nadzieję, że przyda się Wam stronka, którą znalazłam. Są to darmowe czcionki. A uwierzcie mi można tam znaleźć perełki do wydrukowania. Oto niektóre przykłady:Mam nadzieję, że komuś się to może przydać.

Aby zainstalować czcionkę należy:
1. Ze strony www.dafont.com wybraną czcionkę zapisać na dysku za pomocą przycisku Download.
2. Rozpakować ściągniętą czcionkę i plik zawierający ją wkleić do:

Start --> Panel sterowania --> Czcionki
3. Przy wklejeniu czcionki pojawi się okno postępu. Po za kończeniu procesu nasza czcionka będzie dostępna we wszystkich programach używających czcionek na naszym komputerze.Polecam szczególnie dział czcionek DECORATIVE.

Buziole

5 komentarzy:

 1. Mela super są te czcionki - dzięki za namiary :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, mam wielką prośbę, czy ja również mogłabym dostać diagram Tutenchamona, który niedawno wysłałaś Cince26? Jeśli tak, to proszę o wysłanie na email ahzkczl@gmail.com. Będę baaardzo wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj:)
  Jeśli jesteś zainteresowana pomarańczową torbą odezwij się: Gazynia@tlen.pl
  Dogadamy szczegóły.

  pozdrawiam serdecznie:)
  Gazynia

  OdpowiedzUsuń
 4. Że tak się przypomnę i kopnę w to-i-owo .... !!!!!

  ;) Monia, wstawaj!

  OdpowiedzUsuń